• images

  • images 1
  • images 2

Torebki damskie

modaDamskie torebki zawierają wiele tajemnic. Niektóre mają uporządkowane wnętrze, inne są rozchwiane emocjonalnie, ich wnętrza są pełne sprzeczności, włada nimi bałagan, są pełne emocji… a tak poważnie – postawmy pytanie – czy damskie torebki są w stanie powiedzieć nam, kim są ich właścicielki?

                Pokaż mi swoją torebkę, a powiem ci kim jesteś. Jeśli twoja torebka jest to elegancka biurowa torba, może w stylu torebki Birkin albo dyplomatki, w środku wszystkie drobne przedmioty i dokumenty, których potrzebujesz do pracy są poukładane, panuje tam porządek i ład, a ty wiesz, gdzie jaka rzecz się znajduje – musisz być osobą stabilną emocjonalnie, odpowiedzialną, kochającą porządek, skuteczność i terminowość. Czyżbyś była pracownikiem banku, biura rachunkowego, może jesteś księgową w wielkiej korporacji?

 

Systematyczność i niezawodność – to cechy, które najlepiej cię opisują. Twoja torebka mówi o tobie wszystko – skoro panuje w niej taki porządek, jej właścicielka jest nienagannym pracownikiem, zawsze punktualna, wykonuje swoje zadania rzetelnie i z zaangażowaniem. Co prawda, przyznajcie same, drogie panie – która z was ma taką torebkę? Zapewne ten niezwykły ład jest rzadko spotykany w waszych torebkach, przeważnie rządzi nimi nieporządek. Nie nazywajmy tego jednak tym okrutnym słowem, użyjmy łagodniejszego określenia – „artystyczny nieład”.

Torebka to królestwo kobiety - dlatego warto o swoje królestwo zadbać - ciekawe model torebek można kupić na http://www.etui-vintage.pl/. Mi w szczególności spodobał się ten model http://www.etui-vintage.pl/pl/sklep/kate,357,5121.html - myślę, że model jest idealny - w sam raz do pracy i na wypad ze znajomymi - elegancki, lecz wciąż dość zwykły. Jeśli chodzi o torebki sklep internetowy jest wymarzoną opcją dla tych kobiet, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w zakresie mody. 

                Każda z kobiet jest na swój sposób artystką. Twórczy pierwiastek tkwi w duszy każdej prawdziwej kobiety. Ten pierwiastek sprawia zazwyczaj, że panie potrafią wspaniale tworzyć bałagan w swojej szafie, w swojej torebce i wszędzie tam, gdzie gromadzić mogą różne osobiste rzeczy. Jeśli twoja torebka jest pełna przedmiotów zawieszonych w przestrzeni wielkiego bezładu, tak wielkiego, że trudno ci nawet odszukać w nim klucze, by otworzyć drzwi do domu, musisz wiedzieć jedno – jesteś prawdziwą artystką. Bałagan w torebce? Nie przejmuj się nim, to nic strasznego, oprócz tego, że nie możesz nigdy niczego znaleźć, nic złego się nie dzieje. Pamiętaj, że nic w przyrodzie nie ginie i nawet, gdy nie potrafisz znaleźć telefonu komórkowego, gdyż zagubił się tymczasowo w przepastnych zakamarkach twojej torebki, nie martw się – on tam ciągle jest, tylko akurat teraz, kiedy go potrzebujesz, on nie ma ochoty pojawić się na powierzchni. Artystyczny nieład jest tym, co charakteryzuje damskie torebki, większość z nich jest nieuporządkowana, a co z tego wynika – nawet sumienne pracownice biur są w pewnym sensie artystycznymi duszami.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież