• images

  • images 1
  • images 2

Nowoczesne rozwiazania dla nowoczesnych firm

dynamics 365

Chcesz by twoja firma sprawnie funkcjonowała, generowała coraz większe zyski i cieszyła się dobrą opinią wśród klientów? Musisz zaprzyjaźnić się z najnowszymi technologiami. Oczywiście, żaden komputer, żadna maszyna nie zastąpi człowieka, jednak najnowsze systemy operacyjne w znacznym stopniu mogą ułatwić i zsynchronizować działania prowadzone w firmie. Zarówno te marketingowe, jak i produkcyjne.

Pod koniec 2016 roku Microsoft wypuścił na rynek USA i Kanady usługę Dynamics 365. Cóż to takiego? Jest to połączenie kilku oferowanych przez Microsoft w jedną platformę. Daje on możliwość wykupienia poszczególnych modułów aplikacji, do których należą: sprzedaż, marketing, obsługa klienta, moduł usług, moduł zarządzania projektami oraz analityka. Wszystko to gwarantuje sprawne funkcjonowanie mniejszych i większych przedsiębiorstw. Microsoft Dynamics 365 to jedna obszerna baza danych uzupełniana na bieżąco i w czasie rzeczywistym, dzięki której każdy z pracowników ma szybki dostęp do niezbędnych i najświeższych informacji, o które prosi klient. Wrócę teraz do kilku z wymienianych wcześniej modułów Dynamics 365 i pokażę, co się za nimi kryje.

Sprzedaż: listy i kampanie marketingowe, szczegółowe informacje o klientach także tych potencjalnych, transakcjach tych już dokonanych i planowanych, zautomatyzowane tworzenie ofert sprzedaży, rozbudowane możliwości zarządzania pracownikami.

Obsługa klienta: zarządzanie produktami, usługami i kontaktami, tworzenie baz danych, workflow, raportowanie i złożona analiza oferowanych usług, efektowna obsługa klienta, przewidywanie jego potrzeb, działanie.

Usługi terenowe: planowanie usług w terenie, zoptymalizowanie tras i czasu dojazdu do klienta, automatyczny kalendarz wizyt, kontrola zasobów we wszystkich magazynach, możliwość pracy na urządzeniach mobilnych, również w trybie offline, wielokanałowa komunikacja z klientem.

Jak widać, system Microsoft Dynamics 365 usprawnia pracę zespołu na różnych płaszczyznach. W każdej firmie, w której najważniejszy jest klient, warto zainwestować w tego typu rozwiązania.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież